نصب دکل مهاری 18متری میدان پاسارگاد شیراز
اسفند ۱۳۹۸

نصب دکل مهاری 18متری میدان پاسارگاد شیراز

در ادامه پروژه سواپ (SWAP) سایت همراه اول این شرکت با همکاری شرکت بوشن گالوانیزه مشهد و شرکت نقش اول کیفیت در شهر شیراز اقدام به جمع اوری دکل قدیم ونصب تجهیزات بر روی دکل جدید مهاری به ارتفاع 18 متر در همان مکان انجام را داد.

پروژه : نصب دکل مهاری 18متری

کارفرما: همراه اول

مجری: برج بند مرودشت

مکان: شیراز، میدان پاسارگاد

اجرای همزمان سواپ دکل قدیم و جدید جزو کارهای بسیار سخت هست و نیاز به تجربه بالایی دارد که متخصصان شرکت برج بند مرودشت در نهایت دقت و سرعت عمل به انجام رساندند.

نصب دکل مهاری 18متری میدان پاسارگاد شیراز

 

نصب دکل مهاری 18متری میدان پاسارگاد شیراز

  

نصب دکل مهاری 18متری میدان پاسارگاد شیراز

 

معرفی شرکت برج بند

شرکت برج بند مرودشت در بدو تاسیس (1378) با هدف و آرمانی بزرگ عزم و اراده ای مصمم قدم در راه پر فراز و نشیب خود کفایی نهاد و با بهره گیری از دانش و ابتکار شروع به فعالیت در زمینه برق و تجهیزات مخابراتی مرتبط نمود و بر پایه همان هدف و اراده توانست در طی مدت زمان اندک مطابق استانداردهای جهانی شروع به فعالیت نماید. هم اکنون این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکاری است که فعالیت های خود را در بخش تلفن های ثابت و سیار , نیرو و انرژی توسعه داده است . فلسفه موفقیت این شرکت افزایش توانمندی , رقابت پذیری و بهروری صنعت مخابرات , برق و انرژی کشور است .

    

راهکار های شرکت برج بند مرودشت

  • نصب و راه اندازی و نگهداری شبکه های تلفن همراه(BTS)
  • نصب وراه اندازی سیستم های مخابراتی کم ظرفیت و پر ظرفیت
  • نصب دکل های فشار قوی و فشار ضعیف برق
  • نصب و راه اندازی سیستم گراند(ارت) دکل و ساختمان
  • اجرای کلیه طرح های شبکه کابل زمینی و هوایی

   

همراه اول و برج بند مرودشت

شرکت برج بند مرودشت با دو دهه تجربه و سابقه درخشان در پروژه های مخابراتی، همکاری طولانی مدتی را شرکت های عظیم مخابراتی در ایران دارد و پروژه های توسعه و بهسازی زیرساخت های شبکه مخابراتی همراه را بصورت تخصصی انجام می دهد.

شرکت برج بند مرودشت به عنوان مجری پروژه های توسعه زیرساخت های شرکت همراه اول ، ایرانسل و رایتل شناخته می شود. هدف ما در شرکت برج یند مرودشت، فراهم آوردن تجربه دلنشین اینترنت و شبکه همراه با کیفیت در تمامی نقاط ایران عزیز می باشد.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان شرکت برج بند با ما تماس بگیرید

تماس با ما