نصب دکل 48 متری همراه اول پارک آزادی فسا
آبان ۱۳۹۸

نصب دکل 48 متری همراه اول پارک آزادی فسا

نصب دکل 48متری و سواپ (SWAP) تجهیزات از روی دکل قدیمی که 24 متری بوده بر روی دکل جدید انجام شد و هدف پروژه بهبود پوشش جاده ای در مسیر ورودی شهر فسا به سمت شیراز بود که با تلاش و تخصص تیم برج بند مرودشت با همراهی شرکت پرتو آبی به بهترین شکل محقق گردید.

پروژه : ارتقا دکل 24 متری به دکل 48 متری

کارفرما: همراه اول

مجری: برج بند مرودشت

مکان: فسا، پارک آزادی

 

شرکت برج بند مرودشت به عنوان یکی از باسابقه ترین و بزرگترین شرکت های پیمانکاری در حوزه تلکام با بکارگیری مجرب ترین و کارآزموده ترین متخصصین بالاترین سطح خدمات در بخش تلفن های ثابت و سیار , نیرو و انرژی را ارائه می نماید.

برای ارتباط و مشاوره با کارشناسان شرکت برج بند مرودشت می توانید از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

همچنین دفتر مرکزی شرکت برج بند مرودشت در شهر شیراز مستقر می باشد که آدرس و شماره تماس آن نیز در پایین همین صفحه درج گردیده است.

شایان ذکر است شرکت برج بند مرودشت به عنوان پیمانکار و مجری پروژه های مخابرات خدمات زیر را ارائه می نماید:

  • نصب و راه اندازی و نگهداری شبکه های تلفن همراه(BTS)
  • نصب وراه اندازی سیستم های مخابراتی کم ظرفیت و پر ظرفیت
  • نصب دکل های فشار قوی و فشار ضعیف برق
  • نصب و راه اندازی سیستم گراند(ارت) دکل و ساختمان
  • اجرای کلیه طرح های شبکه کابل زمینی و هوایی

برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت برج بند مرودشت و مشاهده گواهی ها و افتخارات شرکت می توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

شرکت برج بند مرودشت تاکنون پروژه های مخابراتی بسیاری را به انجام رسانده است و شما برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آن ها می توانید صفحه پروژه ها را مشاهده نمایید.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان شرکت برج بند با ما تماس بگیرید

تماس با ما