نصب سایت 4G در روستای ده چاه نی ریز
شهریور ۱۳۹۸

نصب سایت 4G در روستای ده چاه نی ریز

این روستا با بیش از 3000 نفر جمعیت از داشتن اینترنت پرسرعت محروم بود که با تلاش شبانه روزی این شرکت در کمتر از 48ساعت نصب و راه اندازی شد.

نصب اینترنت 4G در روستای ده چاه می ریز

شرکت برج بند مرودشت با بیش از بیست سال سابقه درخشان در اجرای پروژهای مخابراتی در زمینه مشاوره ، طراحی ، تولید و نصب انواع دکل های مخابراتی خود ایستا ، منوپل و مهاری آماده خدمت رسانی به هم میهنان گرامی باشد.

شرکت برج بند مرودشت در بدو تاسیس (1378) با هدف و آرمانی بزرگ عزم و اراده ای مصمم قدم در راه پر فراز و نشیب خود کفایی نهاد و با بهره گیری از دانش و ابتکار شروع به فعالیت در زمینه برق و تجهیزات مخابراتی مرتبط نمود و بر پایه همان هدف و اراده توانست در طی مدت زمان اندک مطابق استانداردهای جهانی شروع به فعالیت نماید. هم اکنون این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکاری است که فعالیت های خود را در بخش تلفن های ثابت و سیار , نیرو و انرژی توسعه داده است . فلسفه موفقیت این شرکت افزایش توانمندی , رقابت پذیری و بهروری صنعت مخابرات , برق و انرژی کشور است.

اینترنت نسل چهارم برخلاف نسل‌های پیشین خود بسیار هوشمند است. 4Gبراحتی می‌تواند افزایش ناگهانی حجم ترافیک دریافتی را مدیریت و ترافیک اضافه را به دکل‌های مجاور منتقل کند. اما شاید جذاب‌ترین ویژگی درونی 4G، توانایی خود ترمیمی در آن است. سیستم‌های مخابراتی 4G با استفاده از حسگرهای خود می‌توانند متوجه از کارافتادن بخش‌های اصلی خود شده و با انتقال ترافیک کاربران خود به دکل‌های مجاور به ترمیم خود بپردازند، بدون این‌که به کمک انسان نیاز داشته باشند.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان شرکت برج بند با ما تماس بگیرید

تماس با ما