پروژه بهینه سازی همراه اول
آذر ۱۳۹۷

پروژه بهینه سازی همراه اول

SWAP سایت های میکرو به ماکرو توسط تیم های مجرب و کارآزموده برج بند مرودشت در استان فارس برای اپراتور بزرگ همراه اول انجام شد.

این پروژه با هدف بهینه سازی و پوشش دهی آنتن موبایل در برخی از نقاط استان فارس اجرا گردیده است که از جمله اقدامات انجام شده می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1. جمع آوری دکل های مهاری و نصب دکل های خود ایستا
  2. اجرای فونداسیون و گراند
  3. جمع آوری ریپیتر و تجهیزات میکرو
  4. نصب BTS و راک شارژر ، تجهیز و راه اندازی
  5. محوطه سازی و اجرای سایبان

موارد نامبرده در سایت های عاصمی بوانات،شکفت کهمره سرخی،مرغ بزرگ نورآباد،(جلیل آباد،هکان،مزکان و بادنجان جهرم) کهنویه خنج می باشد.

پروژه بهینه سازی همراه اول

شرکت برج بند مرودشت به عنوان یکی از باسابقه ترین و بزرگترین شرکت های پیمانکاری در حوزه تلکام با بکارگیری مجرب ترین و کارآزموده ترین متخصصین بالاترین سطح خدمات در بخش تلفن های ثابت و سیار , نیرو و انرژی را ارائه می نماید.

پروژه بهینه سازی همراه اول

همکاری مداوم و پیوسته شرکت برج بند مرودشت با بزرگترین شرکت های خدمات ارتباطی و اپراتور های عظیم در ایران، نشان از سطح کیفی و توانایی های مجموعه بزرگ برج بند دارد.

پروژه بهینه سازی همراه اول

پروژه بهینه سازی پوشش همراه اول که توسط شرکت برج بند مرودشت با موفقیت به انجام رسید، یکی از آخرین پروژه های انجام شده با هدف بهسازی و نوسازی تجهیزات مخابراتی برای گسترده تر کردن نواحی آنتن دهی موبایل و بهبود کیفیت مکالمات کاربران اپراتور همراه اول می باشد.

پروژه بهینه سازی همراه اول

برای ارتباط و مشاوره با کارشناسان شرکت برج بند مرودشت می توانید از طریق شماره های درج شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

همچنین دفتر مرکزی شرکت برج بند مرودشت در شهر شیراز مستقر می باشد که آدرس و شماره تماس آن نیز در پایین همین صفحه درج گردیده است.

شایان ذکر است شرکت برج بند مرودشت به عنوان پیمانکار و مجری پروژه های مخابرات خدمات زیر را ارائه می نماید:

  • نصب و راه اندازی و نگهداری شبکه های تلفن همراه(BTS)
  • نصب وراه اندازی سیستم های مخابراتی کم ظرفیت و پر ظرفیت
  • نصب دکل های فشار قوی و فشار ضعیف برق
  • نصب و راه اندازی سیستم گراند(ارت) دکل و ساختمان
  • اجرای کلیه طرح های شبکه کابل زمینی و هوایی

برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت برج بند مرودشت و مشاهده گواهی ها و افتخارات شرکت می توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

شرکت برج بند مرودشت تاکنون پروژه های مخابراتی بسیاری را به انجام رسانده است و شما برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آن ها می توانید صفحه پروژه ها را مشاهده نمایید.

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان شرکت برج بند با ما تماس بگیرید

تماس با ما